Regenboog op Oudejaarsdag

Natuurliefhebber Fransien Fraanje

Natuurliefhebber Fransien Fraanje

Veluwenaar Louis Fraanje

Veluwenaar Louis Fraanje

Om over na te denken… of juist ter bemoediging!

“Regenboog blijft ons herinneren aan Gods trouw”

Vanmiddag om 12.35 uur verscheen plotseling de regenboog aan de hemel bij ons boven Ede op de Veluwe.

Tja… Fransien die in de keuken bezig was ontdekte hem het eerst en wist niet hoe snel zij haar camera moest grijpen om het kleurrijke beeld vast te leggen.
Aan de ene kant scheen de onder een regenbui door en aan de andere kant ervan had zich een donker decor gevormd, met een regengordijn over de volle breedte.

De regenboog in al haar glorie tegen een donkere hemel boven Ede - Foto: ©Fransien Fraanje

De regenboog in al haar glorie tegen een donkere hemel boven Ede – Foto: ©Fransien Fraanje

Hemelse afsluiting
Daar tegen die donkere hemel verscheen even later de regenboog in al haar glorie, een schitterende boog van kleuren, die ons telkens weer herinnert aan Gods trouw!
Wat een hemelse afsluiting van het oude jaar om zo samen dit op zo’n bijzondere en intense manier mee te mogen maken en te beleven.
Diepe bewondering en verwondering, waarbij die grote Almachtige God ons heel duidelijk laat zien hoe geduldig, genadig en trouw Hij is. Met alle dank, eer en respect aan die grote Schepper!🙏

Louis Fraanje

Permanente koppeling naar dit artikel: https://www.de-veluwenaar.nl/2025/12/31/regenboog-op-oudejaarsdag/