
Veluwenaar Louis Fraanje
Opvallende verschijning met de Kerstdagen…
Bij de hoofdingang van het Ziekenhuis Gelderse Vallei in Ede staat al een aantal dagen een prachtige Old-Timer Truck te pronken.
Omdat ik momenteel regelmatig even bij mijn broer Gert in het ziekenhuis ga kijken, omdat het zeker ernstig is en hij een grote operatie moest ondergaan, kom ik er regelmatig aan voorbij gelopen.
En omdat zulk mooi oud spul mij aantrekt, mede ook omdat ik zelf ook jarenlang als vrachtwagenchauffeur op de grote weg heb gereden, heb ik er wat foto’s van gemaakt.
Op de laadbak ligt een versierde Kerstboom die in de avonduren verlicht is, dus heeft het ook iets te maken met Kerst zult u misschien denken?

De truck als blikvanger bij de hoofdingang van het ziekenhuis – Foto: ©Louis Fraanje

Met een versierde Kerstboom op de laadbak – Foto: ©Louis Fraanje
Kerstgedachte
Nou… bij nader inzien heeft het zeker een mooie Kerstgedachte, want de eigenaar heeft op de zijkant een groot tekstbord gehangen, waarop zijn dankwoord staat te lezen.
De tekst: “Als dank voor dit ziekenhuis voor alle goede zorgen, speciaal afdeling C2 en B2 nogmaals bedankt! – Namens: W. Scholten.

Het tekstbord met een dankwoord – Foto: ©Louis Fraanje

Opvallend is de hulpchauffeur die de wacht houdt – – Foto: ©Louis Fraanje

Zo mooi die tekst: “Kiek um goan” achter op de cabine – Foto: ©Louis Fraanje
Old timer
Deze truck met kenteken BE-61-29 is een BARKAS VG01/HP uit 1953 en is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1953 en is nu 71 jaar en 5 maanden oud. In februari 2008 werd deze auto door de heer w. Scholten uit Wageningen in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 24 pk tweetakt benzinemotor. Omdat deze auto ouder is dan 50 jaar heeft hij geen APK-plicht meer.

Op de achterbumper lezen we: “You are not alone”, nou hoe mooi wil je het hebben! – Foto: ©Louis Fraanje
Pluim
Vanaf deze plek wil ik de eigenaar een pluim geven, ja… eigenlijk drie pluimen:



.
Louis Fraanje
*******************************************************************************************************************************
Bekijk hier het filmpje: